Dom Pomocy Społecznej w Nowogrodźcu

Nasza kadra

Kierownik Domu Pomocy Społecznej: Iwona Tur

i.tur@nowogrodziec.pl  | tel. 512 728 015

 

Główny księgowy: Joanna Fedorowicz

j.fedorowicz@nowogrodziec.pl

 

Inspektor ds. kadr i administracji:  Sylwia Pawlak

s.pawlak@nowogrodziec.pl| tel. 512 728 165

 

Samodzielny referent: Sylwia Widuch

s.widuch@nowogrodziec.pl

 

Pracownik socjalny: Agnieszka Pawlik

a.pawlik@nowogrodziec.pl

 

Fizjoterapeuta : Daria Korta

d.korta@nowogrodziec.pl

 

Terapeuta zajęciowy : Alicja Laskowska

a.laskowska@nowogrodziec.pl

 

Pielęgniarka / koordynator sekcji opiekuńczo- medycznej: Małgorzata Drąg

m.drag@nowogrodziec.pl

Pielęgniarka: Halina Chamier – Gliszczyńska

h.chamier@nowogrodziec.pl

Opiekun:

Alicja Baudur

Małgorzata Blatkiewicz

 Alicja Kopała

Jolanta Zając

Iwona  Żółtańska

Pokojowe:

Irena Klimek

Agnieszka Sadowska

 

Kapelan: ksiądz Krzysztof Słabicki