Dom Pomocy Społecznej w Nowogrodźcu

Nasza kadra

Kierownik Domu Pomocy Społecznej: Małgorzata Goleńska

m.golenska@nowogrodziec.pl  | tel. 512 728 015

 

Główny księgowy: Joanna Fedorowicz

j.fedorowicz@nowogrodziec.pl

 

Inspektor ds. kadr i administracji:  Sylwia Pawlak

s.pawlak@nowogrodziec.pl| tel. 512 728 165

 

Samodzielny referent: Sylwia Widuch

s.widuch@nowogrodziec.pl|tel. 512 728 165

Pracownik socjalny: Agnieszka Pawlik

a.pawlik@nowogrodziec.pl |tel. 505 370 751

 

Fizjoterapeuta : Daria Korta

d.korta@nowogrodziec.pl

 

Terapeuta zajęciowy : Katarzyna Nakoneczna

k.nakoneczna@nowogrodziec.pl

 

Pielęgniarka / koordynator sekcji opiekuńczo- medycznej:

Halina Chamier – Gliszczyńska

h.chamier@nowogrodziec.pl

Pielęgniarka:

Wioletta Rutkowska

Opiekun medyczny:  |tel. 505 370 841

Małgorzata Blatkiewicz

Jolanta Zając

Agnieszka Anioł

Beata Sowa

Pokojowe:

Wioleta Muszyńska

Agnieszka Sadowska

Iwona Ciaciek

 

Kapelan: ksiądz Krzysztof Słabicki

Metryczka

Metryczka
Wytworzono: 2020-05-19 13:08 przez:
Opublikowano: 2020-05-19 11:09 przez:
Podmiot udostępniający: Dom Pomocy Społecznej w Nowogrodźcu
Odwiedziny: 5351

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.