Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Nasza kadra

Kierownik Domu Pomocy Społecznej: Małgorzata Goleńska

m.golenska@nowogrodziec.pl  | tel. 512 728 015

 

Główny księgowy: Joanna Fedorowicz

j.fedorowicz@nowogrodziec.pl

 

Inspektor ds. kadr i administracji:  Sylwia Pawlak

s.pawlak@nowogrodziec.pl| tel. 512 728 165

 

Samodzielny referent: Sylwia Widuch

s.widuch@nowogrodziec.pl|tel. 512 728 165

Pracownik socjalny: Agnieszka Pawlik

a.pawlik@nowogrodziec.pl |tel. 505 370 751

 

Fizjoterapeuta : Daria Korta

d.korta@nowogrodziec.pl

 

Terapeuta zajęciowy : Alicja Laskowska

a.laskowska@nowogrodziec.pl

 

Pielęgniarka / koordynator sekcji opiekuńczo- medycznej:

Halina Chamier – Gliszczyńska

h.chamier@nowogrodziec.pl

Opiekun medyczny:  |tel. 505 371 079

Alicja Baudur

Małgorzata Blatkiewicz

 Alicja Kopała

Jolanta Zając

Magda Witkowska-Kiełbowicz

Pokojowe:

Irena Klimek

Agnieszka Sadowska

Iwona Ciaciek

 

Kapelan: ksiądz Krzysztof Słabicki

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2020-05-19 13:08przez:
Opublikowano:2020-05-19 13:31przez:
Podmiot udostępniający: Dom Pomocy Społecznej w Nowogrodźcu
Odwiedziny:1826

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.
  • Krajowa Izba Domów Opieki KIDO - Domy pomocy i opieki dla seniora


  • Krajowy Rejestr Domów Opieki KRDO - Logo - Domy opieki dla seniorów